Projektujemy marzenia od 2010 roku

Grębski Pracownia Projektowa to rozwijające się biuro założone przez Tomasza Grębskiego w 2010 roku. Zajmujemy się szeroko pojętą architekturąwnętrzami. Nie poruszamy się w określonym nurcie czy trendzie, każde zadanie projektowe to wyzwanie, które rozwiązujemy w innowacyjny, niebanalny sposób. Każdy projekt traktujemy indywidualnie. Szukamy zaczepienia w kontekście, konsekwentnie rozwijamy założenia ideowe, a wszystko po to, aby optymalnie i oryginalnie wykorzystać przestrzeń poddawaną obróbce. Projektowanie to nasza pasja. Staramy się kreować przestrzeń najwyższej jakości, tak aby spełnić oczekiwania inwestora i założenia programowe.

 

2019 –„Najlepsza Przestrzeń Publiczna województwa opolskiego” za projekt Park Zdrojowy w Głuchołazach

2020 – „Najlepsza Przestrzeń Publiczna województwa opolskiego” za projekt kąpielisko miejskie w Nysie

2021 – „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.” za projekt apartamentowca „Dom Wenecki”

Architekt-Grebski Pracownia Projektowa-TEAM-Tomasz Grebski

mgr inż. arch. Tomasz Grębski

Właściciel Biura Projektowego

pracownia@grebski.pl

 

Architekt-Grebski Pracownia Projektowa-TEAM-Joanna Urbanek

Joanna Urbanek

Manager Biura Projektowego

sekretariat@grebski.pl

j.urbanek@grebski.pl

tel. 797 288 589

BIURO NYSA

ul. Ogrodowa 2/7, 48-300 Nysa
tel. 882 159 677

Architekt-Grebski Pracownia Projektowa-TEAM-Justyna Aspres-Kulik

Justyna Aspres-Kulik

architekt

 

j.aspres@grebski.pl

wiekszyraf

Rafał Juraszek

architekt


r.juraszek@grebski.pl

BIURO OPOLE

pl. św. Sebastiana 3/2, 45-030 Opole

tel. 504 914 383

Architekt-Grebski Pracownia Projektowa-TEAM-Adrian Venderbos

Adrian Venderbos

architekt

 

a.venderbos@grebski.pl

Architekt-Grebski Pracownia Projektowa-TEAM-Marta Zator

 Marta Zator Venderbos

architekt

 

m.zator@grebski.pl

Sonia żur (1)

Sonia Żur

architekt

 

s.zur@grebski.pl

Architekt-Grebski Pracownia Projektowa-TEAM-Dawid Szczypior

Dawid Szczypior

architekt

 

d.szczypior@grebski.pl